Taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému

  • Domů
  • Aktuality
  • Taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému

Taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému

27. 10. 2023

Taktické cvičení dne 15. 11. 2023 ověří dálkovou dopravu vody od jezera Most speciálními čerpadly na velkou vzdálenost směrem ke skládkovému komplexu společnosti CELIO

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje – Územní odbor Most, ve spolupráci s hasičskými záchrannými sbory Středočeského a Libereckého kraje a společností CELIO, pořádá ve středu 15. listopadu 2023 od 9:00 do 14:00 hodin taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému. Cvičení má ověřit dálkovou dopravu vody od jezera Most speciálními čerpadly na velkou vzdálenost směrem ke skládkovému komplexu společnosti CELIO.

Po celou dobu tohoto cvičení, bude ve spolupráci s Policií ČR a Městskou policií Most, regulován provoz silnice III/2565 mezi obcemi Braňany, Mariánské Radčice, Kopisty a na cyklostezce kolem jezera Most.

Prosíme občany, kteří budou procházet či projíždět místy, kde bude cvičení probíhat, aby dbali zvýšené pozornosti. V oblasti cvičení bude na určitých místech silnice a na cyklostezce položeno hadicové vedení a bude se zde pohybovat velké množství zasahujících složek IZS s technikou.

Děkujeme.